Vacancy is Archived

Web Administrator / Веб-администратор

Department
Marketing, Communications and Public Relations
Job Type
Administrative
Applicant Type
Citizens of Kazakhstan
Type of Position
Full-Time
Closing Date
Sep 27, 2023

Department of Marketing, Communications and Public Relations is looking for applicants for the following position:

Job Title:           Web Administrator

Division:            Research, International and Strategic Affairs

Department:      Marketing, Communications and Public Relations (MCPR)

Position reports to:       Director, MCPR

Job Purpose Summary: Administration and develop KIMEP University web site (kimep.kz).

Minimum Qualifications:

Deadline for submission of applications/resumes is September 27, 2023

- via our HR Portal (click "Apply" button above)

Please indicate your salary expectations in KZT, net monthly.

Отдел маркетинга, коммуникаций и связей с общественностью в поисках соискателей на следующую вакансию:

Наименование должности: Веб-администратор

Департамент:    По исследованиям, международным и стратегическим вопросам

Отдел:   Маркетинга, коммуникаций и связей с общественностью (МКСО)

Непосредственный руководитель: Директор МКСО

Краткое описание должности: Разработка и администрирование веб-сайта Университета КИМЭП (kimep.kz).

Основные должностные обязанности:

Минимальные квалификационные требования:

Отклики принимаются до 27 сентября, 2023 года

-через данный HR портал (нажмите на конпку "Apply" вверху).

Просим указать ваши ожидания по заработной плате в тенге на руки в форме отклика.