Бос қызмет мұрағатталған отыр

Contracts Specialist

Бөлім
Corporate Development Department
Жұмыс түрі
Administrative
Өтініш түрі
Citizens of Kazakhstan
Қызметі түрі
Full-Time
Жабу күні
Мам 07, 2021

The Corporate Development Department is looking for a temporary replacement to the following position ( the maternity leave cover of the main employee):

Job Title:                      Contracts Specialist

Division:                      Research, International and Strategic Affairs

Department:                 Corporate Development

Position reports to:      Director of Corporate Development Department

Job Purpose Summary: Duties of Contracts Specialist are preparation, signing and maintaining the database of trilateral contracts and any other contracts initiated by the Corporate Development Department, communication with all partners  under these agreements.

Key Responsibilities and Duties:

Minimum Qualification: Bachelor degree; strong communication and organizational skills, strict attention to details, initiative and responsive; excellent knowledge of English and Russian.

Preferred Qualifications: Good user of Excel and Access, experience in managing database; knowledge of Kazakh.

Interested internal employees may apply till May 6. 2021 (Inclusive) via this source HR Portal: hr.kimep.kz

Please indicate your salary expectations to the position KZT, gross.

Отдел Корпоративного Развития объявляет о временной вакансии ( на период отпуска по уходу за ребенком основного сотрудника)

Должность:     Специалист по контрактам

Подразделение: Исследований, международного и стратегического развития

Отдел:             Корпоративного Развития

Непосредственный руководитель:   Директор Отдела Корпоративного Развития

Цель учреждения данной позиции: Обязанности специалиста по контрактам: подготовка, подписание трехсторонних контрактов и других договоров, инициируемых отделом, ведение базы данных по всем договорам, коммуникация со всеми партнерами, с кем заключены договора..

Основные служебные обязанности:

Минимальные навыки: Высшее образование; не менее 1 года; организованность, внимательность; базовые навыки работы на компьютере; свободный уровень владения английским и русским языками.

Предпочтительные навыки: Знание Excel и Access на уровне продвинутого пользователя, опыт администрирования баз данных; знание казахского языка.

Заинтересованные лица могут откликнуться до 6 мая  2021 года ( включительно) через данный ресурс HR портал: hr.kimep.kz

Пожалуйста укажите вакансию и ожидания по заработной плате в тенге до вычета НДФЛ.